Standard Noble Kava Fiji

Standard Noble Kava Fiji

  • Kod produktu: 01
  • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

  • 25,00 zł

  • Bez podatku: 25,00 zł

Kava Noble Standard z Fiji

Na Fiji spożywa się łagodną formę Kavy – naparu, pozyskiwanego z pieprzu metystynowego. Mieszkańcy tamtej wyspy cenią subtelny smak i delikatny aromat tego napoju, a my – chcąc przenieść Cię w tamtejsze regiony i ukazać Ci rąbek ich klimatu – sprzedajemy botaniczne egzemplarze Kavy Standard z Fiji. Dzięki temu masz okazję poczuć niezwykłą atmosferę wysp pacyficznych.

Fidżijska Kava dla pasjonatów

Kultura pacyficzna urzeka i kusi swoją odmiennością oraz naturalnością. Jednym z jej elementów jest tradycyjna uprawa i rytualne wręcz spożywanie łagodnej Kavy. Jest to sposób na relaks, uspokojenie i wyciszenie nerwów, wyleczenie stanów depresyjnych i lękowych, a także bezsenności. Na Fiji korzysta się zatem z naturalnych metod terapeutycznych, które ofiaruje rdzenna przyroda.

Kava w oryginalnym opakowaniu

Zamawiając Kavę z Fiji w naszym sklepie, masz pewność, że pochodzi ona ze sprawdzonych źródeł – sprowadzamy ją bowiem bezpośrednio z wysp pacyficznych i poddajemy gruntownej weryfikacji w specjalistycznym laboratorium. Oferujemy Kavę w oryginalnym opakowaniu z logo naszego sklepu.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra