Premium Noble Kava Vanuatu

Premium Noble Kava Vanuatu

  • Kod produktu: 01
  • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

  • 35,00 zł

  • Bez podatku: 35,00 zł

Kava Premium Noble z Vanuatu

Mieszkańcy Vanuatu – wyspy pacyficznej – w swojej kulturze i głęboko zakorzenionej tradycji wpisane mają uprawianie i spożywanie pieprzu metystynowego. To właśnie ta roślina stanowi bazę do tworzenia aromatycznych napojów, wykorzystywanych w celach rekreacyjnych, kulturowych oraz zdrowotnych. Kava to tradycyjny napój wyspiarski, który w rejonach pacyficznych cieszy się dużą popularnością i spożywany jest z godnością, czcią oraz imponującym szacunkiem.

Botaniczne okazy suszonej Kavy naturalnej

W naszej ofercie zakupić możesz egzemplarze botaniczne tego drogocennego, wyspiarskiego suszu. Wszystkie produkty, które proponujemy, zostały dokładnie przebadane laboratoryjnie oraz zweryfikowane pod kątem jakości, zatem możesz mieć pewność, że kupując w naszym sklepie, inwestujesz w doskonałą, w pełni naturalną i pochodzącą z rdzennych rejonów uprawowych Kavę Premium.

Praktyczne opakowanie dla konesera

Kavę sprzedajemy w poręcznych torbach, które po otwarciu możesz szczelnie zamknąć na zamek suwakowy, co zapobiegnie wietrzeniu produktu i wynikającej z tego utracie jakości. Barwne logo umieszczone na opakowaniu podnosi jego walory wizualne i świetnie będzie prezentować się na pamiątkowej wystawce pasjonata pacyficznych klimatów.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra