Platinium Noble Kava Vanuatu

Platinium Noble Kava Vanuatu

  • Kod produktu: 01
  • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

  • 40,00 zł

  • Bez podatku: 40,00 zł

Kava Platinium z Vanuatu

Malownicza wyspa na Oceanie Pacyficznym – Vanuatu – to bogactwo kulturowe, którego jednym elementem jest uprawianie i spożywanie pieprzu metystynowego w formie naparu. Odmiana Kavy z Vanuatu jest jedną z najmocniejszych, rdzenni mieszkańcy piją wyjątkowo aromatyczne, mocne i intensywne w smaku napoje, bazujące właśnie na tej roślinie. W naszym asortymencie znajdziesz botaniczne egzemplarze tej niezwykłej rośliny w postaci suszu do użytku zewnętrznego.

Potencjalne działanie – jak Kava wpływa na mieszkańców wysp?

Na wyspie Vanuatu, skąd pochodzi sprzedawana przez nasz sklep Kava, napój ten wykorzystywany jest do celów leczniczych – uspokajających, ułatwiających zasypianie i wyciszających. Są to zatem efekty spożycia skrajnie przeciwne do wpływu kofeiny na ludzki organizm. To działanie jest w tubylczych regionach doceniane i praktykowane. Oferujemy Kavę dla miłośników kultury pacyficznej, którzy pragną stworzyć własne zaplecze gadżetów, kojarzących się z wyspami tego oceanu.

Certyfikowana i gruntownie przebadana

Zweryfikowana laboratoryjnie Kava Platinium cechuje się wysoką jakością i maksymalną naturalnością, jest bowiem sprowadzana bezpośrednio ze swoich rdzennych regionów uprawowych, a także sprawdzana w laboratoriach. Kupując u nas, zyskujesz więc gwarancję jakości.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra