Instant Noble Kava Vanuatu

Instant Noble Kava Vanuatu

  • Kod produktu: 01
  • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

  • 60,00 zł

  • Bez podatku: 60,00 zł

Kava Instant z Vanuatu

Ten produkt na pacyficznej wyspie Vanuatu doceniany jest przez ludzi, którzy potrzebują chwili wytchnienia, relaksu i wyciszenia. Kava Instant dedykowana jest temu, aby poczuć się maksymalnie odprężonym – wystarczy zalać ją wodą i cieszyć się aromatycznym smakiem i drogocennymi właściwościami. Na wyspie Vanuatu Kava stanowi nieodłączny element kultury. Pieprz metystynowy uprawiany jest tam masowo, a następnie przetwarzany w Kavę – napar o unikalnym oddziaływaniu na ludzki organizm.

Jak działa Kava z Vanuatu?

Rdzenni mieszkańcy wysp cenią Kavę za jej relaksacyjne właściwości, a także działanie przeciwbólowe, antydepresyjne i niwelujące stany lękowe. Kava pomaga w zasypianiu, często wykorzystywana jest zatem w leczeniu bezsenności. Możesz śmiało skorzystać z właściwości Kavy w użytku zewnętrznym – wcierając susz w bolące miejsca, możesz zmniejszyć swoje dolegliwości.

Botaniczny okaz Kavy do użytku zewnętrznego

W naszym sklepie nabyć możesz egzemplarze botaniczne i wykorzystywane zewnętrznie. Kava Instant z Vanuatu została zweryfikowana pod kątem jakości w specjalistycznym laboratorium, zatem dajemy Ci gwarancję najwyższej jakości tego produktu!

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra