Gold Noble Kava Vanuatu

Gold Noble Kava Vanuatu

  • Kod produktu: 01
  • Dostępność: W magazynie

Dostępne opcje

  • 35,00 zł

  • Bez podatku: 35,00 zł

Certyfikowana Kava Noble z Vanuatu

Pochodząca z wysp pacyficznych, tradycyjna i w pełni naturalna Kava posiada ciekawe właściwości, doceniane wśród rdzennych mieszkańców wyspy Vanuatu. Zdecydowanie warto poznać jej charakterystykę i dowiedzieć się, dlaczego jest tak celebrowana przez mieszkańców Vanuatu, a jej uprawa stanowi dla nich wieloletnią tradycję. Oferujemy okaz botaniczny Kavy, który stanowi mieszankę suszonej Kavy zielonej i klasycznej. Czym jednak tak naprawdę jest ta drogocenna dla wyspiarzy Kava?

Nieodłączny element kultury i tradycji – napar z pieprzu metystynowego

Kava to napój, jaki otrzymuje się z pieprzu metystynowego – tubylcy z Vanuatu spożywają go w postaci mocnego naparu, którego celem jest uspokojenie, złagodzenie stanów lękowych i depresyjnych, a także ułatwienie zasypiania. Za to właśnie doceniana jest Kava na wyspach Pacyfiku. W naszym asortymencie znajdziesz egzemplarze botaniczne Kavy, przeznaczone do użytku zewnętrznego - możesz wykorzystać je jako okłady przeciwbólowe i odprężające mięśnie.

Szlachetna Kava – jakość potwierdzona certyfikatami

Sprzedawana w naszym sklepie Kava pochodzi od rodzimych producentów, bezpośrednio z Vanuatu – przed oddaniem do sprzedaży jest weryfikowana laboratoryjnie, dlatego kupując ją, zyskujesz pewność maksymalnej naturalności i wysokiej jakości.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra