Filiżanka kokosowa

Filiżanka kokosowa

  • Kod produktu: 01
  • Dostępność: W magazynie
  • 20,00 zł

  • Bez podatku: 20,00 zł

Filiżanka kokosowa do naparu Kava

 

 

To unikalne naczynie stanie się niezwykłą ozdobą w Twoich wnętrzach. Kokosowa filiżanka w swojej oryginalnej formie wykorzystywana jest na wyspach pacyficznych – i nie tylko – do spożywania relaksacyjnych naparów Kava. Ty możesz wykorzystać ją jako dekorację, nawiązującą swoją stylistyką do rdzennych klimatów wysp Oceanu Pacyficznego, gdzie czas płynie wolniej, a mieszkańcy są uśmiechnięci i odprężeni.

 

 

Stabilny fason i oryginalny kształt

 

 

Filiżanka kokosowa swoim designem przypomina prawdziwy kokos. Nierówna struktura powierzchni, intensywna kolorystyka ciemnego brązu, urocza nóżka utrzymująca właściwy kielich – wszystkie te cechy sprawiają, że naczynie z kokosa prezentuje się nadzwyczajnie i przyciąga wzrok, dlatego bez wątpienia powinno stanąć w najbardziej reprezentacyjnym miejscu we wnętrzu.

 

 

Funkcjonalna filiżanka kokosowa – możesz z niej pić!

 

 

Nie jest to jednak naczynie wyłącznie ozdobne. Możesz spożywać w nim napoje, czując się jak na wyspach oceanicznych! Unikalna filiżanka przeniesie Cię w świat tropików. A może zainwestujesz w więcej niż jedną sztukę i ugościsz swoich znajomych w nietypowy sposób?


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra